środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Powiat wspiera kulturę
Powiat Trzebnicki stawia na rozwój kulturalny w całym swoim regionie.

Powiat Trzebnicki efektywnie wspiera działania we wszystkich gminach powiatowych poprzez dofinansowywanie oraz współorganizowanie imprez i wydarzeń kulturowych.

W tym roku za około 150 000.00 zł , udało nam się wesprzeć ok. 70 imprez kulturalnych, pomóc w organizacji różnorodnych konferencji  i spotkań oraz promować Powiat Trzebnicki na wielu wydarzeniach w powiecie, ale także i w Polsce.

Współpracujemy głównie ze stowarzyszeniami, fundacjami, sołectwami, gminami, ośrodkami kultury oraz z samymi mieszkańcami naszego powiatu.

Naszą strategią jest wspierać wszystkich aktywnych  - czyli pomagać wszędzie, gdzie ktoś chce zrobić coś kreatywnego, fajnego dla naszego regionu.

Zapraszamy wszystkich chętnych, z ciekawymi pomysłami do wspólnego działania w następnym roku, zarazem dziękując wszystkim, którzy w tym roku wspólnie z nami tworzyli kulturę powiatową.

A tak w skrócie, co się działo w tym roku:

Pokaz tańca - Stowarzyszenie Ekspresja

Turniej Rycerski i Cysterski