Poniedziałek, 27 marca 2017 r. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
Relacja z koncertu Solo Festiwal
W sobotę, 16 listopada w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy, mieliśmy przyjemność  usłyszeć, jak i zobaczyć niezwykle inspirujący występ muzyczny w wykonaniu Michała Zatora.

Najprawdopodobniej jedynego harfistę w Polsce. Półfinalistę 5 edycji Mam Talent. Artysta zaprezentował widzom nieskazitelny i przenikający świat dźwięków za pomocą harfy celtyckiej i delikatności swojego głosu. Każde wykonanie autora było wzruszającym doznaniem, niosącym za sobą wiele czułości i przyjemnych emocji, które wprowadzały widza  w stan zadumy i głębokiej refleksji.

Koncert

Dzięki artyście muzyka stała się czymś niezwykłym, wręcz nieuchwytnym, pozbawionym jakiegokolwiek fałszu. Hipnotyzowała widza, pozostawiając go w bezruchu, poczuciu spełnienia i upragnionej dziecięcej radości.

Koncert

Czar tego wieczoru wynikał ze spójności pomiędzy światem marzeń, a światem rzeczywistym, gdzie łącznikiem pozostawał sam twórca wieczornej scenerii. Wykonawca poprzez swój śpiew i grę na harfie pytał o rzeczy najważniejsze: o drogę, którą podążamy, szczęście, cele i miłość, często bojąc się o to głośno zapytać. Tego wieczoru wszystko jednak stało się możliwe i zupełnie naturalne.

tekst i zdjęcia: Jowita Małogoska

19-11-2013