polski angielski niemiecki
Sobota, 06 czerwca 2020 r. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Promujemy Partnerstwo! Powiat uczestnikiem III Dolnośląskiego Konwentu Informatyków
Podczas Konwentu zaprezentowaliśmy projekt "Informatyzacja i wdrożenie e-usług szansą rozwoju powiatu Trzebnickiego i Milickiego
 

III Dolnośląski Konwent Informatyków to najważniejsze wydarzenie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Udział w konwencie stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji nad zagadnieniami IT i ich zastosowaniem w administracji.

 

baner

Podczas konwentu uczestnicy wzięli udział w wykładach i prelekcjach poświęconych najważniejszym zagadnieniom dotyczącym IT w sektorze publicznym oraz zapoznali się z ofertą nowych technologii i produktów.


Powiat Trzebnicki został zaproszony do wzięcia udziału w tym wydarzeniu jako jeden z prelegentów, ponieważ zrealizował z powodzeniem jeden z większych projektów na dolnym śląski dotyczących informatyzacji urzędu. Doświadczeniami z jego realizacji podzielili się Dominika Łasica- Z-ca Naczelnika Wydziału Inwestycyjno - Technicznego oraz Igor Bandrowicz – Burmistrz Gminy Prusice (a w okresie realizacji projektu jego koordynator).

Konwent


W 2011 r za środki pozyskane przez Powiat Trzebnicki z Regionalnego Programu Operacyjnego (prawie 3 miliony złotych) 6 urzędów z terenu Powiatu Trzebnickiego i Milickiego wdrożyło elektroniczne obiegi dokumentów, zmodernizowało sieć teleinformatyczną, zakupiło sprzęt komputerowy oraz Infokioski, oraz wdrożyło usprawnienia dla mieszkańców w zakresie załatwienia spraw urzędowych przez internet.

konwent

Opracowała: D.Ł.

23-11-2013
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30