polski angielski niemiecki
Sobota, 21 maja 2022 r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Powiatowy Inkubator Przedsiębiorczości
Nowe miejsca pracy priorytetem dla Starostwa

Pod koniec roku ruszają konkursy z Regionalnego Programu Operacyjnego, którego jednym z priorytetów będą inkubatory przedsiębiorczości. Powiat Trzebnicki bezwzględnie potrzebuje nowych miejsc pracy i bez wsparcia procesu ich tworzenia, sytuacja na rynku pracy nie będzie się poprawiała. Dlatego planujemy pozyskać pieniądze z Unii Europejskiej na inkubatory, w których nowo tworzone firmy będą mogły m.in. liczyć na bezpłatny lokal, porady prawne księgowość i współpracę z doradcami.

Goslar 2

Planowane usytuowanie inkubatorów:
Trzebnica ul Leśna lub Piwniczna
Żmigród ul Rzeźnicza
Prusice budynek po byłym gimnazjum przy ul Żmigrodzkiej
Oborniki Śląskie budynek po dyrekcji Zespołu Sanatoryjnego przy ul Trzebnickiej
Planowane usytuowanie inkubatorów:

Trzebnica ul. Leśna lub Piwniczna, Żmigród ul. Rzeźnicza, Prusice budynek po byłym gimnazjum przy ul. Żmigrodzkiej, Oborniki Śląskie – Budynek po Dyrekcji Zespołu Sanatoryjnego przy ul. Trzebnickiej

 

Na ul. Leśnej w Trzebnicy w budynku oficyny (przylegającym do budynku Głównego Starostwa ) właśnie trwają prace remontowe. Budynek będzie mógł być w części wykorzystany na taki właśnie Inkubator.

Remont Leśnej Adaptacja

Starostwa Trzebnicki Roberta Adach wraz z delegacją Radnych i Dyrektora Urzędu Pracy na początku roku odwiedzili taki inkubator w Goslar.

Goslar

 

Podobny inkubator funkcjonuje we Wrocławiu utworzony przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o. gdzie można wynająć m.in. powierzchnię biurową, sale konferencyjne i wirtualne Biuro.

Inkubator DAWGsala DAWG

Dominika Łasica

04-04-2014
Galeria
Szukaj w artykułach
Maj 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31