Niedziela, 16 czerwca 2019 r. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Otwarcie nowej siedziby Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Trzebnicy przez Pana Marka Łapińskiego - Wicemar

Od 13 czerwca 2011 roku Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Trzebnicy ma nową siedzibę przy ul. Polnej 43/2. Dziś oficjalnego otwarcia w nowej siedzibie dokonał Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Marek Łapiński wraz z Wicestarostą Powiatu Trzebnickiego Panem Arkadiuszem Poprawą.

W punkcie informacyjnym będzie można uzyskać m.in. szczegółowe informacje w zakresie:

- priorytetów, działań oraz rodzajów projektów,

- terminów składania wniosków aplikacyjnych, ogólnej kwalifikowalności wydatków, poziomu dofinansowania,

- kryteriów wyborów projektów,

- ogólnych zasad wypełniania wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami,

- wstępnej oceny kwalifikowalnośći potencjalnego beneficjenta,

- uzyskać informacje jaka instutucja udziela szczegółowych informacji o danym programie oraz jaie warunki należy spełnić,

- również będzie można uzyskać iformacje i pomoc w zakresie rozliczenia projektu.

Pracownicy PIFE udzielają informacji drogą elektroniczną, telefoniczną można również udać się do punktu osobiście. Wszystkie udzielane informacje są bezpłatne.

Przy okazji tej wizyty Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego podpisał aneks na projekt realizowany przez Powiat Trzebnicki pn. „Rozbudowa Szpitala im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy – pawilon dla Oddziału Rehabilitacji zlokalizowanego przy ul. Prusickiej 53/55 w Trzebnicy” a także na budowę basanu dla Gminy Trzebnica.

Ewa Rogowska

06-07-2011