polski angielski niemiecki
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Relacja ze spotkania z UTW
Spotkanie z Uniwersytetami Trzeciego Wieku już za nami...

Spotkanie z Uniwersytetem

W sobotę, 17 maja, mimo deszczowej pogody, w murach Starostwa Powiatowego w Trzebnicy, na ulicy Leśnej, odbyło się interesujące spotkanie z Uniwersytetami Trzeciego Wieku  w ramach zaplanowanego Marszu Nordic Walking oraz rajdu pieszych do Miłocina.

Zaintrygowani widzowie

Podczas spotkana mieliśmy okazje doświadczyć wiele pozytywnych, interesujących emocji, które uwolniły w człowieku prawdziwą spontaniczność i radość dziecka, czyniąc zwykły dzień, niezwykłym doznaniem. Wszystko za sprawą ludzi, którzy zapragnęli cieszyć się chwilą, czerpiąc przyjemność ze śpiewu, czy spaceru do Kościółka Bukowego, w morzu deszczu, pod parasolami.

Spacer pod parasolami

Jak się jednak okazuje, nawet największe ulewy nie są straszne, jeśli w sercu panuje szczęście
i uśmiech na przekór wszelkim przeciwnościom. Uniwersytety Trzeciego Wieku są dowodem na to, że nie ma „rzeczy niemożliwych. Wystarczy tylko podjąć odpowiednie działanie, by czuć się spełnionym, zadowolonym z życia, będąc zwróconym z  uśmiechem ku przyszłości.

Nagrody Starosty Powiatu dla studentów UTW

 

Pamiątkowe zdjęcie

Podczas spotkania mieliśmy także okazję usłyszeć echo historii Trzebnicy i okolic, którego przewodnikiem była Pani Leontyna Gągało oraz wirtuozerską grę na gitarze w wykonaniu Michała Bąka, który w jednej chwili zatrzymał czas i oczarował nas osobistym przekazem zagranych dźwięków, pełnych emocji i niekończącej się pasji.

Pani Leontyna Gągało

 Dziękujemy Wam wszystkim, za ten wspaniały, deszczowy dzień.

Wsłuchani widzowie w muzykę Michała Bąka

tekst i zdjęcia: Jowita Małogoska
19-05-2014
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30