Niedziela, 21 stycznia 2018 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Nowoczesne Centrum Multimedialne od września w PZS nr 1
Trwają prace remontowe w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy.

Trwają prace remontowe w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy. Prace remontowe wykonuje firma AD- REM Loretta Nawrocka z/s Osiek z Pakosława.  Planowany termin zakończenia prac  15 sierpień 2014r.

Remont

Na parterze budynku, przy głównym wejściu powstanie nowoczesne Centrum Multimedialne.

Wizualizacja

W 3 wyremontowanych pomieszczeniach będzie się mieściło się Centrum.  Powstanie również nowoczesny magazyn biblioteczny z regałami przesuwnymi oraz toaleta dla niepełnosprawny.

Wizualizacja

Centrum multimedialne będzie pełniło również funkcję nowoczesnej czytelni, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Będą mogły się tam odbywać pokazy multimedialne oraz zajęcia o charakterze bibliotecznym.

wizualizacja

Wnętrze zaaranżowane będzie w sposób przyjazny dla młodzieży.  Wizualizacja Grażyna Kolano Wilgosz.

Dominika Łasica - Z-ca Naczelnika Wydziału Inwestycyjno Technicznego

16-06-2014