polski angielski niemiecki
Piątek, 02 czerwca 2023 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Powiatowe inwestycje dla rozwoju Edukacji i Obsługi Klienta
Postęp inwestycji  realizowanych przez Powiat

Prace remontowe dotyczące Wydziału Komunikacji na ul. Leśnej realizowane są zgodnie z planowanymi terminami. Wykonuje je Zakład Budownictwa Ogólnego z Leszna. Obecnie wykonywane są roboty budowlane na zewnątrz budynku oraz instalacje elektryczne i komputerowe.

Komunikacja

 

W lipcu br. zostanie ogłoszony kolejny przetarg na wyposażenie obiektu. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesny system ułatwiający obsługę klienta, system kolejkowania, obszerną poczekalnię oraz kącik zabaw dla dzieci.


Komunikacja  Komunikacja

 

Jest to kolejny etap przebudowy kompleksu budynków na ul. Leśnej. Do tej pory został wybudowany parking, a obecnie trwają prace remontowe oficyny, w której będzie mieścił się Punkt Porad Obywatelskich a w przyszłości Inkubator Przedsiębiorczości. Budynek dawnej oficyny jest już zbliżony wyglądem do budynku głównego.

Oficyna ul. Leśna 

 

Trwają prace przy kolejnym etapie przebudowy i modernizacji Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy, do tej pory Powiat wybudował nową halę sportową a w tym roku planuje wyremontowanie i doposażenie starej hali. Na ten remont wnioskujemy o środki z Ministerstwa Sportu.

 PZS 1

W nowo pozyskanych pomieszczeniach PZS nr 1 w Trzebnicy powstanie w tym roku, multimedialne Centrum Biblioteczno – Edukacyjne. Trwają już prace remontowe w tym obiekcie.

 
Centrum Centrum

Od września młodzież będzie mogła już korzystać z nowoczesnego Centrum w swojej szkole. W przyszłym roku zaś planujemy wyremontowanie elewacji i dachu oraz przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Centrum Centrum

Jesteśmy na etapie przygotowania dokumentacji przetargowej na dostawę sprzętu ICT do pracowni komputerowych naszych szkół.  Około 90 komputerów, drukarki oraz tablice multimedialne trafia do Szkół już we wrześniu.

 Kończy się również 1 etap remont kompleksu edukacyjnego przy ul. Nowej, w którym siedzibę znajdzie Poradnia Pedagogiczno – Psychologiczna oraz Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodyczno – Programowego z Biblioteką.

 

 Biblioteka Szkoła Specjalna

W okresie wakacyjnym planujemy przystosować budynek do osób niepełnosprawnych. Kolejnym etapem prac będzie termomodernizacja budynku. Starostwo Powiatowe ogłosiło już przetarg na wykonawcę prac ociepleniowych budynku.  

 Dominika Łasica - Z-ca Naczelnika IT 

 

 

26-06-2014
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30