polski angielski niemiecki
Sobota, 02 lipca 2022 r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Gala ZŁOTE SOWY Powiatu Trzebnickiego
Relacja z Powiatowej GALI ZŁOTE SOWY Powiatu Trzebnickiego

Gala Sowy

 W Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy, w środę -  25 czerwca odbyła się uroczysta GALA ZŁOTE SOWY Powiatu Trzebnickiego, której przyświecało szczególne motto: „Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada".

Sowa


Gala Sowy

Oficjalną galę otworzyła Dyrektor szkoły Pani Danuta Szuber. Spotkanie to miało spektakularny charakter, które rozświetliła klimatyczna aranżacja wnętrza czerni i bieli, przygotowana przez uczniów szkoły. Elementy wystroju sali idealnie komponowały się z niezwykłymi występami uczniów Powiatowego Zespołu Szkół, którzy w przeciągu kilkudziesięciu minut ukazali zebranym gościom osobiste talenty. Podczas występów wokalnych nie zabrakło prawdziwych kanonów muzyki – utworów Elvisa Presleya czy Christiny Aguilery.

Gala

Złote Sowy

Dodatkową atrakcją wieczoru była także młoda licealista, która wraz ze swoim psem wystąpiła w kilkuminutowym pokazie, przedstawiający widzom „szczerą, przyjacielską więź jaka może wystąpić między psem, a człowiekiem”.  Każdy pojedynczy występ miał podkreślić wyjątkowy charakter „imprezy”, a przede wszystkim jej najważniejszy cel – przyznania powiatowych wyróżnień ZŁOTA SOWA dla wybitnie uzdolnionych uczniów, wielokrotnych laureatów konkursów, zawodów, nauczycieli -opiekunów, szkół przygotowujących uzdolnionych uczniów Powiatu Trzebnickiego. Dlatego tak istotne jest uhonorowanie gali ZŁOTA SOWA, aby w ten sposób przypomnieć jak ważna jest praca w połączeniu z talentem, dla uzyskania realnych sukcesów, których tak mocno wyczekujemy…

Złote Sowy

 Występ

Występ

 

Młody zwycięzca

Gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznej gali i życzymy dalszej wytrwałości w dążeniu do celów  i niezliczonych sukcesów.
                                                                                                                   tekst i zdjęcia: Jowita Małogoska


27-06-2014
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31