środa, 24 lipca 2019 r. Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Stopień realizacji inwestycji w Powiecie Trzebnickim
Postęp obecnie realizowanych inwestycji na terenie naszego Powiatu.
Zakończyły się prace termomodernizacyjne budynku Powiatowego Zespołu Specjalnych Placówek Szkolno-Wychowawczych w Trzebnicy przy ul. Nowej 1. Obecnie prowadzona jest procedura odbiorowa.
Termomodernizacja szkoły - ul. Nowa
W ramach całej inwestycji wykonano m.in. termomodernizację stropodachu, nowe pokrycie z papy termozgrzewalnej, docieplenie ścian zewnętrznych budynku i ścian zewnętrznych w gruncie, wymieniono kotły olejowe  na olejowo – gazowe.
Termomodernizacja szkoły - ul. Nowa - kotłownia
Koszty prac zostaną częściowo dofinansowane w ramach  Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014.

Na nowym Wydziale Komunikacji, który już w tym miesiącu zostanie otwarty aktualnie trwają prace związane z wyposażeniem wnętrz budynku.
Wydział Komunikacji
W najbliższym czasie zostanie także zamontowany nowoczesny system kolejkowania ułatwiający obsługę klienta.

W trakcie realizacji są roboty dociepleniowe stropodachu na budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
PCPR
Termin zakończenia prac planowany jest na koniec października bieżącego roku.
PCPR
 Inwestycja również zostanie częściowo sfinansowana  w ramach EOG 2009-2014.

Ponadto na ukończeniu są prace dekarskie powadzone na starej hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy.
Hala przy PZS nr 1
Wykonywane są również prace instalacyjno-sanitarne i trwają prace przygotowawcze do robót malarskich. Na uzgodnienie konserwatora zabytków czeka wybór kolorystyki elewacja części budynku, która jest objęta tym zadaniem.
Hala przy PZS nr 1
Zakończenie prac planowane jest do końca października 2014.
NJ

10-10-2014