Piątek, 06 grudnia 2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
Dwie poradnie przyszpitalne ruszą jeszcze w tym roku
Starania Zarządu Powiatu i nowego dyrektora Szpitala zaczynają przynosić pierwsze rezultaty.
W sierpniu Szpital wystąpił do Narodowego Funduszu, o ogłoszenie konkursu na cztery poradnie przyszpitalne. Po trudnych rozmowach, w których uczestniczyli Starosta i Dyrektor Szpitala Wiktor Lubieniecki oraz po analizie przeprowadzonej przez NFZ zapadła decyzja o ogłoszeniu konkursu na razie na dwie poradnie przyszpitalne: urazowo – ortopedyczną i neonatologiczną. Po rozstrzygnięciu konkursu, obie poradnie rozpoczną działanie już od 22 grudnia tego roku.

Poradnia ortopedyczna będzie przyjmować pacjentów w tym samym miejscu co działająca już poradnia chirurgiczna – na trzecim piętrze głównego budynku szpitala. Poradnia neonatologiczna na pierwszym piętrze, w dawnym punkcie szczepień.
W poradniach pracować będę lekarze szpitala. Tak więc pacjenci szpitala nie będą już poszukiwać specjalistów i czekać w długich kolejkach. Będą mogli być zarejestrowani do poradni  przy wypisywaniu do domu.
Poradnie będą czynne przed południem i po południu. O szczegółach i godzinach przyjęć poinformujemy Państwa, gdy zostanie rozstrzygnięty konkurs i podpisana umowa.

08-11-2014
Grudzień 2019