polski angielski niemiecki
środa, 22 listopada 2017 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Kolejne stypendia Starosty rozdane
20 najlepszych uczniów odebrało dziś z rąk Starosty nagrodę.

9 lutego br. w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy, po raz kolejny odbyło się wręczenie Stypendiów Starosty dla najzdolniejszej młodzieży.

 Kolejne stypendia Starosty rozdane

Przed wręczeniem stypendiów nastąpiło uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej Sali Gimnastycznej, na modernizację której Powiat Trzebnicki, otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Pani Dyrektor Danuta Szuber – wręczyła Staroście Waldemarowi Wysockiemu oraz Naczelnikom Wydziału Inwestycyjno - Technicznego Markowi Rakowskiemu oraz Dominice Łasicy specjalne podziękowania.

Kolejne stypendia Starosty rozdane

Stypendia Starosty za lata 2013/ 2014 wręczał Starosta Trzebnicki Waldemar Wysocki. W gali uczestniczyli wszyscy dyrektorzy naszych szkół, stypendyści, uczniowie i rodzice.

Kolejne stypendia Starosty rozdane

Najzdolniejsi uczniowie Powiatowych Szkół to:

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

 Jaromir Bączkiewicz

Powiatowe Gimnazjum Sportowo- Językowe w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 Trzebnicy

2.

 Agnieszka Wrzesińska

Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół nr 1 Trzebnicy

3.

Justyna Młodzik

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Trzebnicy

4.

Damian Żurawski

Technikum    w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 Trzebnicy

5.

Małgorzata Partyka

Technikum w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich

6.

Anna Słowińska

Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich

7.

Anna Nehrebecka

Gimnazjum dwujęzyczne  w  Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich

8.

Anna Bąk

Technikum  w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie

9.

Marcelina Duda

Liceum Ogólnokształcące w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie

10.

Alicja Ziober

Powiatowe Gimnazjum w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie

11.

Dawid Białek

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w  Powiatowym Zespole Szkół w  Żmigrodzie

12.

Mateusz Januszkiewiczi

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie

13.

Mirosław Kobyłka

Gimnazjum w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie

14.

Katarzyna Kis

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Specjalnych w Żmigrodzie

15.

Krystian Gruszecki

Oddział   Rewalidacyjno Wychowawczy w Żmigrodzie

16.

Maciej Arent

Szkoła Podstawowa w  Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno- Wychowawczych w Trzebnicy

17.

Klaudia Kowalska

Gimnazjum w   Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno- Wychowawczych w Trzebnicy

18.

Jakub Włodarczyk

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w    Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno- Wychowawczych w Trzebnicy

19.

Agnieszka Halczuk

Szkoła Przysposabiająca do Pracy w    Powiatowym Zespole Specjalnych Placówek Szkolno- Wychowawczych w Trzebnicy

20

Norbert Nędza

Ośrodek  Rewalidacyjno Wychowawczy w Trzebnicy

 

 



















































Przy tej okazji odbył się KONCERT WALENTYNKOWY
przygotowany przez uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy przy wsparciu koleżanek z Powiatowego Zespołu Szkół w Obornikach Śl. oraz Żmigrodu.

Kolejne stypendia Starosty rozdane

Zaśpiewali m.in.

Karolina Brzoza, Ania Bochenek, Lila Saternus, Julia Jarczewska, Paulina Gabrych, Marta Lenart, Karina Bienias, Klaudia Trelińska, Paula Sidorczuk, Marta Wolak,  Iza Zawadzka, Joasia Horosiewicz, Gosia Steczkiewicz, Maciej Słowiński, Michał Iwaszuk, Karol Popiel, Korneliusz Dyszczyński, Janek Kucybała.

Kolejne stypendia Starosty rozdane

Uroczystość prowadzili: Ula Janicka, Aleks Świdziński


Kolejne stypendia Starosty rozdane

Dominika Łasica Z-ca Naczelnika Wydziału IT

 

09-02-2015
Galeria
Szukaj w artykułach
Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30