Sobota, 08 maja 2021 r. Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
Biuro Paszportowe w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy otwarte!

Od dziś możecie Państwo wyrobić lub wymienić paszport w utworzonym Biurze Paszportowym. Dzięki ogromnej determinacji Starosty Powiatu Trzebnickiego Małgorzaty Matusiak oraz Wicestarosty Grzegorza Terebuna, pokonaniu wielu, skomplikowanych procedur możecie Państwo korzystać z nowych usług, bez konieczności dojazdu do Wrocławia, Legnicy czy Leszna.

(wiecej informacji)

Szczególne podziękowania kierujemy do Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, za udzielone wsparcie i doskonałą współpracę związaną z otwarciem Terenowego Punktu Paszportowego w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy.

Dziękujemy Burmistrzom Arkadiuszowi Poprawie, Igorowi Bandrowiczowi, Robertowi Lewandowskiemu oraz Wójtom Agnieszce Werście i Jakobowi Bronowickiemu  za wsparcie i zaangażowanie w utworzeniu nowego miejsca.

Dziękujemy za obecność Wicewojewodzie Dolnośląskiemu Bogusławowi Szpytmie oraz Radnemu Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Tytusowi Czartoryskiemu, który zawsze chętnie wspiera działania Starostwa Powiatowego w Trzebnicy.

Ogromne zainteresowanie mieszkańców pokazuje, że było warto zabiegać o powstanie tego miejsca.

Serdecznie Państwa zapraszamy!

29-04-2021